Bannerslogan

Sizden Gelenler

E.KARATAŞ

Merhaba, ben E. Karataş.   Bu yıl bursiyeriniz olmaya hak kazandım. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 5. sınıf öğrencisiyim. Yani İstanbul’da tamı tamına 5. senemdeyim. Bu seneye kadar bir şekilde ailemin gönderdiği harçlıkla idare edebildiysem de, bu sene kardeşimin de burada üniversiteyi kazanmasıyla, tam nasıl yapacağız diye kara kara düşünmeye başlamışken, derneğinizden burs almaya hak kazandığımı öğrendim ve nasıl ferahladım anlatamam.

Yaptığınız yardımın öneminin siz bile bizim kadar farkında olmayabilirsiniz belki de. Ama lütfen bunun ne kadar makbule geçtiğine emin olun. Bunlar o kadar önemli şeyler ki, yani minicik bir miktar bile bir öğrencinin hayatını o kadar etkiliyor ki, hele burada çoğu zaman kuruşların hesabını yapmak zorunda kaldığımız düşünülürse. 1.5 sene sonra umarım iyi bir doktor olduğumda benim de benzer amaçlarım var gerçekleştirmek istediğim, öğrenci okutmayı kesinlikle ama kesinlikle düşünüyorum. Çünkü bunu yaşadım, yaşıyorum ve öneminin yeterince farkındayım. Tabi ki öncelikli amacım kardeşimin okulunu bitirmesine yardımcı olmak olacak.

Sözün özü, yaptığınız işin bizim için anlamı gerçekten çok büyük emin olun, bu yüzden sizlere en içten teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. iyi çalışmalar dilerim.