• bahriyelilerdernegi@gmail.com
  • 0533 730 49 09

Nusaybin’deki Kahramanlarımıza …

Devam eden Teröristle Mücadele Harekatında görev yapan kahramanlarımıza küçük bir destek.

Bölünmez vatanın bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı, şanlı al bayrağımızın ilelebet gök kubbede dalgalanması için hayatını hiçe sayarak mücadele eden Kahramanlarımız.

Bahriyeliler Derneği olarak Teröristle Mücadele Harekâtı’nda, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personeli ve aileleri kalben sizinledir. Her birimizin dualarında, düşüncelerinde yüreğinde yerleriniz ayrılmıştır.

Sizlerin yaşadığı şartların güçlüğünü hayal bile edemeyecek durumda olduğumuzun farkındayız. Eminiz ki izlediklerimiz, duyduklarımız yaşadığınız şartların çok küçük bir parçasıdır… Yine eminiz ki, kahramanlıklar yaratan Yüce Türk milletinin çocukları olarak bu mücadeleden de zaferle çıkılacaktır.

Bizler size mütevazi olarak desteğimizi göstermek için gönlümüzden koptuğu, elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Göndermiş olduğumuz paylaşımlarımızın sizler tarafından kabul edilmesi bile bizi ziyadesiyle mutlu edecektir.

Bütün iyi dileklerimiz ve dualarımız sizinle birlikte, Allah sizleri korusun, yardımcınız olsun, milletimize ve ailenize bağışlasın.

Bahriyeliler Derneği