• bahriyelilerdernegi@gmail.com
  • 0533 730 49 09

SİZDEN GELENLER

ELİF UÇAKÇI

Merhabalar sizlerle yüzyüze gelemesekte, farklı şehirlerde olsak da yaptığınız yardımlarla birçok kişiye destek veriyorsunuz. Oğlum adına tarafinizdan burs alıyorum. Emeklerinizi ne yapsak ödeyemem çok teşekkür ediyorum sayenizde oğlumun okul masraflarını karşılıyorum kucak dolusu sevgilerimle İYİKİ VARSINIZ

E.KARATAŞ

Merhaba, ben E. Karataş.   Bu yıl bursiyeriniz olmaya hak kazandım. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 5. sınıf öğrencisiyim. Yani İstanbul’da tamı tamına 5. senemdeyim. Bu seneye kadar bir şekilde ailemin gönderdiği harçlıkla idare edebildiysem de, bu sene kardeşimin de burada üniversiteyi kazanmasıyla, tam nasıl yapacağız diye kara kara düşünmeye başlamışken, derneğinizden burs almaya hak kazandığımı öğrendim ve nasıl ferahladım anlatamam.

Yaptığınız yardımın öneminin siz bile bizim kadar farkında olmayabilirsiniz belki de. Ama lütfen bunun ne kadar makbule geçtiğine emin olun. Bunlar o kadar önemli şeyler ki, yani minicik bir miktar bile bir öğrencinin hayatını o kadar etkiliyor ki, hele burada çoğu zaman kuruşların hesabını yapmak zorunda kaldığımız düşünülürse. 1.5 sene sonra umarım iyi bir doktor olduğumda benim de benzer amaçlarım var gerçekleştirmek istediğim, öğrenci okutmayı kesinlikle ama kesinlikle düşünüyorum. Çünkü bunu yaşadım, yaşıyorum ve öneminin yeterince farkındayım. Tabi ki öncelikli amacım kardeşimin okulunu bitirmesine yardımcı olmak olacak.

Sözün özü, yaptığınız işin bizim için anlamı gerçekten çok büyük emin olun, bu yüzden sizlere en içten teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. iyi çalışmalar dilerim.

G.UYSAL

Bana ve benim gibi eğitim gören arkadaşlarıma vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı tüm bahriyeliler üyelerine çok teşekkür ederim.Sizlerin sayesinde gelecek kurmak güzel.iyi ki varsınız.

B.DEMİRHAN

Egitimimize verdiginiz destekten ötürü sizlere cok minnettarim. Umarim gelecekte bizlerde sizin gibi egitim gönüllüsü yardimsever insanlar olup bu ugurda calismalar yapabiliriz. Hersey icin tesekkurler.

E.SAYILIR

Merhaba ben E. Sayılır. Hacettepe Diş Hekimliği’ ne bu sene başladım.İlk defa geldiğim yeni bir şehre ,yeni bir hayata alışmaya çalışırken öğrenci olmanın yaşattığı sıkıntılarla da kısa süre de tanıştım.Neyse ki sizler gibi düşünceli,hayırsever insanlar sayesinde diş hekimliği gibi masraflı bir bölümü 5 yıl boyunca gönül rahatlığı içinde okuyacağım.Teşekkürler.

B.TUZLUTAŞ

Bana ve benim gibi öğrenci arkadaşlarıma verilen bu destek icin tüm üyelerinize teşekkür ederim umarım ilerde bizler de sizin gibi ,diğer nesillere yardım edebilecek şartlara gelebiliriz...

M.ŞANLI

Bana verilen burs için çok teşekkür ederim.Hiç bilmediğim bir şehirde daha kolay geçinmemi sağlıyor.İhtiyaçlarımı kendim karşılamak değişik bir his tekrardan teşekkür ederim.

O.KARATAŞ

Merhabalar, ben Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden O. Karataş. Vakfınızın bursiyeriyim. Verdiğinizin bursun değerini ne kadar anlatsam az. Ailem az miktarda yardım gönderdiği için burs temel ihtiyaçlarımı karşılamamda(yemek, ulaşım) çok işime yarıyor. Bursun çıktığını öğrendiğimde çok mutlu olmuştum, ciddi anlamda rahatlama olmuştu. Tekrardan çok teşekkür ediyorum, bursun boş yere gitmediğinin garantisini veriyorum size. İyi günler.

KARAPÜRÇEK İÖO

Derneğin Değerli yetkilileri ve gönül verenleri sizlere teşekkür ediyorum. Okulum Karapürçek İlkokuluna yaptığınız güzel hizmetlerden dolayı tüm arkadaşlarım ,çalışanlarım ve öğrencilerim adına sizlere teşekkürler. Güzel ve hayırlı işlerinizde başarılar dilerim. Güzel çalışmalarda birlikte olmak dileği ile … H.YAVUZ OKUL MÜDÜRÜ

İ.YILDIRIM

Verdiğiniz burs için çok teşekkür ederim. Bu bursun hakkını vermek için daha fazla gayret göstereceğim. Eğitimim için en güzel şekilde kullanacağım. Yardımlarınızdan dolayı tekrardan çok teşekkür ediyorum.

M.DİRGİN

Öncelikle siz değerli yardımseverlere teşekkürü borç bilerek sözlerime başlamak istiyorum..Sayenizde ben ve benim gibi nice öğrenci eğitim hayatına başarıyla ve zorlukları aşarak devam edebiliyor.. Sağladığınız maddi ve bilhassa manevi katkılardan dolayı sizlere minnettarım. Gelecek planlarımı oluşturmamda ve geleceğe dair atacağım her adımda ayağımın yere daha sağlam basmasını sağladınızı belirtmek isterim. Teşekkür ederim…

K.BATUMLU

Öncelikle bunca öğrenciye burs destekleriyle yardımcı olan tüm bahriyeliler derneği üyelerine teşekkürü bir borç bilmekteyim. Üniversite eğitimim sürecinde karşılaştığım maddi zorluklara oldukça yardımı dokunan bu desteği ve hareketi hayatım boyunca bir örnek niteliğinde aklımda bulunduracağım. Tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğrenim hayatı ve sizlere de iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.